• slider - 1
  • slider - 2
  • slider - 3
  • Die Bauleistung für das Haus und die Firma
  • auf alle von uns ausgeführten Dienstleistungen geben wir Garantie
  • die Professionelle Renovierung und Innenausbau
Firma budowlana  Invest-Bau S.C. oferuje usługi budowlane na terenie Polski oraz Niemiec. Istniejemy od 2010r. na rynku budowlanym, w trakcie których z powodzeniem  zrealizowaliśmy dziesiątki inwestycji budowlanych.
 
196 wykonane w sposób zgodny z technologiom, gdyż wszelkie roboty wykonywane lub nadzorowane są przez osoby z wykształceniem i kwalifikacjami w branży budowlanej. W procesie wykonywania prac budowlanych poprzez naszą firmie, w głównej mierze stawiamy na jakość, dokładność oraz terminowość prowadzonych robót. Szeroką ofertę wykonywanych usług w szczególności kierujemy do inwestorów indywidualnych planujących budowę domu jednorodzinnego, będących w trakcie budowy lub remontu. Współpracujemy także z innymi firmami na zasadzie podwykonawstwa.
 
Oferta
Głównym profilem działalności naszej firmy jest wykonywanie usług z zakresu budownictwa ogólnego, są to prace związane ze wznoszeniem budynków lub remontami tj. budowa domów jednorodzinnych - stan surowy, budowy fundamentów (tzw. stan zero), murowanie różnorodnych ścian w technologiach tradycyjnych jak i murowanie ścian w nowoczesnych technologiach budowlanych, czytaj więcej w zakładce Oferta firmy  
 

 

Budowa domu jednorodzinnego, generalny remont lub budowa innego obiektu jest dla większości z nas jedną  z najważniejszych inwestycji w życiu,  których koszty w dzisiejszych czasach sięgają setki tysięcy złotych, dlatego takie inwestycje należy zlecać sprawdzonym i profesjonalnym firmom budowlanym, da nam to pewność, że wydane pieniądze zamienią się w konkretną, nową nieruchomość bez ukrytych wad i usterek.

Über uns

Wir arbeiten auch mit anderen Unternehmen auf der Grundlage der Subunternehmer..Die Invest-Bau S. C. Bauunternehmung bietet Bauleistungen im Polen und im Deutschland. Wir sind schon seit 10 Jahren auf dem Baumarkt, im Verlauf der Zeit haben wir Dutzende von Bauprojekte abgeschlossen.

Nehmen sie kontakt mit uns auf

 

INVEST-BAU S.C.
Sukiennice Straße 2 Zimmer 4
49-300 Brzeg
Opolskie
NIP: 7471892533

Die Telefone:
0048/608889385
0048/693793272

e-mail:  Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT